Hodina deťom

hodinadetom2017Dňa 10. novembra 2017 sa na našej škole konala verejná zbierka HODINA DEŤOM. Naším dobrovoľníčkam z I.A triedy sa vďaka vaším príspevkom podarilo vyzbierať krásnu sumu 147,75 €.
ĎAKUJEME!

Ocenenie PaedDr. Moniky Výbochovej

scan0113Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre udelila PaedDr. Monike Výbochovej ĎAKOVNÝ LIST za dlhoročnú aktívnu a úspešnú spoluprácu a za významný podiel na príprave a výchove bucúcich učiteľov biológie.
Srdečne blahoželáme!

Simulované voľby do NSK

volby videoDňa 26. októbra 2017 sa na našom gymnáziu uskutočnili simulované voľby do Nitrianskeho samosprávneho kraja pod záštitou Ministerstva vnútra SR. Volieb sa zúčastnili žiaci, ktorí dovŕšili 15 rokov. Na všetko dohliadala volebná komisia zložená z našich študentov, predsedom komisie bol Alexander Kelemen zo IV.D triedy. Z pedagógov bola do volieb zapojená Mgr. Simona Nedasová. Ďakujeme organizátorom za perfektnú prípravu a úspešný priebeh volieb a všetkým žiakom za to, že sa do volieb zapojili v obrovskom počte.
Niekoľko fotografií vo fotogalérii

Rodičovské združenie

Milí rodičia,

v utorok 26. septembra 2017 o 17:00 sa budú konať

triedne schôdze rodičovského združenia.

Všetci ste srdečne pozvaní.