SLIDESHOW - SLIDER

Bilingválna sekcia

bilingvalna sekcia

Neprehliadnite!

Milí študenti, exštudenti, rodičia, priatelia, proste všetci Párovčania:-)

Pomôžte nám svojím hlasovaním na FB vybrať jeden z návrhov vlajky, ktorá by mala reprezentovať naše gymnázium pri medziškolských súťažiach, pri medzinárodných družbách a pod.

Víťazná vlajka bude slávnostne uvedená do života na benefičnom koncerte nášho gymnázia v nedeľu 24. 3. 2019 v Divadle Andreja Bagara. Hlasovanie končí 20. 1. 2019.

Ďakujeme všetkým, ktorí poslali svoje návrhy!

Hlasovanie je možné aj prostedníctvom ankety Survio - https://www.survio.com/survey/d/F3C4Q8O3Y8O7J9D9L

HLASUJzaVlajku

Robo Papp u nás

robopappV rámci týždňa Úvod do štúdia pre prvákov pre našich 196 prvákov vystúpil v aule školy spevák Robo Papp. V rámci svojho vystúpenia okrem piesní, ktoré študenti ocenili potleskom, sa im vo viacerých vstupoch prihovoril a porozprával o škodlivom kyberšikanovaní v školskom prostredí a medzi mladými ľuďmi. Stretnutie so spevákom bolo poučné aj zaujímavé.