SLIDESHOW - SLIDER

Bilingválna sekcia

bilingvalna sekcia

Neprehliadnite!

Milí študenti, exštudenti, rodičia, priatelia, proste všetci Párovčania:-)

Pomôžte nám svojím hlasovaním na FB vybrať jeden z návrhov vlajky, ktorá by mala reprezentovať naše gymnázium pri medziškolských súťažiach, pri medzinárodných družbách a pod.

Víťazná vlajka bude slávnostne uvedená do života na benefičnom koncerte nášho gymnázia v nedeľu 24. 3. 2019 v Divadle Andreja Bagara. Hlasovanie končí 20. 1. 2019.

Ďakujeme všetkým, ktorí poslali svoje návrhy!

Hlasovanie je možné aj prostedníctvom ankety Survio - https://www.survio.com/survey/d/F3C4Q8O3Y8O7J9D9L

HLASUJzaVlajku

Road Show - Moja story, tvoja story

roadshow2018Dňa 19. septembra 2018 v rámci projektu "Road Show - Moja story, tvoja story" navštívili našu školu ambasádori Tomi Kid, Strapo, Laci Strike a Janka Travelhackerka. Predstavili našim študentom svoje vlastné silné príbehy o tom, ako sa nenechali dobiť predsudkami a ako bojovali s prekážkami. Porozprávali o živote, ako to v ňom naozaj chodí a aké dôležité je ísť si za svojím cieľom. V tomto jedinečnom formáte boli do diskusie vtiahnutí aj samotní študenti a otvorene sa pýtali na témy, ktoré ich zaujímali a sú pre nich aktuálne. Ďakujeme za návštevu!
Pozrite si niekoľko fotografií vo fotogalérii