SLIDESHOW - SLIDER

bilingvalna sekcia

Neprehliadnite!

Milí rodičia!

Využite možnosť zúčastniť sa 1. benefičného koncertu Gymnázia, Párovská 1 v Nitre, ktorý sa uskutoční dňa 24. 3. 2019 v nedeľu o 17-tej hodine v DAB v Nitre.

Na koncerte sa Vám predstavia naši žiaci v umeleckom programe s nasledovným obsahom:

1. Tanečná choreografia našich maturantov
  2. Španielska pieseň (Natalia Calvo IV.D, Johanka Kováčová I.C)
  3. Modern Dance (Jana Milová I.OG, Ela Farkašová III.OG)
  4. Klavírne skladby (Andriy Bobynets I.E, Šimon Bilec II.D)
  5. Latino tance (Vlado Lauko V.OG s tanečnou partnerkou)
  6. Piesne v podaní speváckeho zboru (žiaci I.E)
  7. Street opera (Old school brothers Kristína Švecová II.C , Erika Hrašková, III.A)
  8. Pantomíma (žiaci z III.OG)
  9. Skladby v podaní školskej kapely (Viera Lukáčová II.A, Hugo Hrivňák, V.OG, Alan J. Fiebig III.C, Branislav Hetnerovič III.C)
  10. Kankán (žiačky z III.A)
  11. Cimbalová hudba Vrchári (Tobiáš Frajka I.D)
  12. Divadelná hra „ Mladá richtárka“ (žiaci z tried: IV.A, IV.B, III.A, I.C, I.D, VI.OG,V.OG, IV.OG, III.OG, II.OG, I.OG)

Stačí si zakúpiť lístky na benefičný koncert u nás v škole na študijnom oddelení alebo vo štvrtok a piatok ich budú predávať aj členovia študentského parlamentu priamo v triedach.

Počet lístkov je neobmedzený, takže môžete pozvať na koncert aj starých rodičov alebo priateľov či príbuzných.
Cena jedného lístka je 2 eurá.

V prípade Vášho záujmu budeme radi, ak prispejete dobrovoľnou sumou počas konania benefičného koncertu alebo ( aj v prípade ak sa nemôžete koncertu zúčastniť) nás podporíte zaslaním dobrovoľného príspevku na účet pre dary a granty.

Celý výťažok z benefičného koncertu bude využitý na komplexnú rekonštrukciu šatňového systému na moderný a otvorený priestor so skrinkovým systémom.

Veľká vďaka za Vašu účasť na benefičnom koncerte a za Vašu podporu!

Riaditeľ školy PhDr. Martin Chudík a výbor pre prípravu benefičného koncertu

Darujte nám 2 % z Vašich daní

dve perc 2018 obrVážení rodičia,
pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našom gymnáziu darovaním 2% z dane, a tým podporiť školu, do ktorej chodí Vaše dieťa. Môžete osloviť aj svojich priateľov, známych a rodinných príslušníkov. Stačí len uložiť a vyplniť tlačivá Vyhlásenie a Potvrdenie o zaplatení dane a poslať ich na daňový úrad podľa Vášho bydliska alebo po Vašom dieťati do školy.

Za prejavenú podporu vopred ďakujeme!

Tlačivá na stiahnutie:
editovateľné PDF - súbor je potrebné ULOŽIŤ a potom EDITOVAŤ
Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane
Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti
Postup pri vyplňovaní tlačív

Road Show - Moja story, tvoja story

roadshow2018Dňa 19. septembra 2018 v rámci projektu "Road Show - Moja story, tvoja story" navštívili našu školu ambasádori Tomi Kid, Strapo, Laci Strike a Janka Travelhackerka. Predstavili našim študentom svoje vlastné silné príbehy o tom, ako sa nenechali dobiť predsudkami a ako bojovali s prekážkami. Porozprávali o živote, ako to v ňom naozaj chodí a aké dôležité je ísť si za svojím cieľom. V tomto jedinečnom formáte boli do diskusie vtiahnutí aj samotní študenti a otvorene sa pýtali na témy, ktoré ich zaujímali a sú pre nich aktuálne. Ďakujeme za návštevu!
Pozrite si niekoľko fotografií vo fotogalérii