SLIDESHOW - SLIDER

bilingvalna sekcia

Štipendijný program Future Leaders Exchange Program

Milí študenti,

radi by sme Vám dali do pozornosti otvorenie štipendijneho programu Future Leaders Exchange Program (FLEX) amerického Ministerstva zahraničných vecí, ktorý je určený pre študentov prvého a druhého ročníka stredných škôl. FLEX je ročný štipendijný program pre stredoškolákov z 20 európskych a ázijských krajín, plne financovaný americkou vládou. Štipendium dáva študentom možnosťstráviť rok v americkej hosťovskej rodine a študovať na strednej škole. Vybraní študenti vycestujú do USA v školskom roku 2019/2020.

Pokiaľ ste ambiciózni, máte od 14 do 17 rokov, študujete v prvom alebo druhom ročníku strednej školy (kvinta a sexta 8rG) a ste schopní komunikovať v angličtine, budeme radi ak sa pozriete nasledovnú ponuku a následne sa prihlásite u p. Peťovskej. Prihlášky sú otvorené do 31. októbra 2018.