SLIDESHOW - SLIDER

Bilingválna sekcia

bilingvalna sekcia

Neprehliadnite!

Milí študenti, exštudenti, rodičia, priatelia, proste všetci Párovčania:-)

Pomôžte nám svojím hlasovaním na FB vybrať jeden z návrhov vlajky, ktorá by mala reprezentovať naše gymnázium pri medziškolských súťažiach, pri medzinárodných družbách a pod.

Víťazná vlajka bude slávnostne uvedená do života na benefičnom koncerte nášho gymnázia v nedeľu 24. 3. 2019 v Divadle Andreja Bagara. Hlasovanie končí 20. 1. 2019.

Ďakujeme všetkým, ktorí poslali svoje návrhy!

Hlasovanie je možné aj prostedníctvom ankety Survio - https://www.survio.com/survey/d/F3C4Q8O3Y8O7J9D9L

HLASUJzaVlajku

Podporte svojím hlasom P-mat

TrnavaSaVzdelavaNezisková organizácia P-mat, ktorá dlhodobo pracuje na popularizácií prírodných vied a rozvíjaní nadaných žiakov, pripravuje nový projekt - vzdelávací festival, na ktorom sa široká verejnosť stretne s odborníkmi z mnohých oblastí a každý účastník si domov odnesie niečo, čo mu už nikto nevezme - novú vedomosť, skúsenosť, zážitok. Pre prvý ročník festivalu si vybrali mesto Trnava, ale veria, že sa im ho časom podarí rozšíriť aj do ďalších miest.
V organizácii P-mat aktívne pôsobia súčasní aj bývalí študenti párovského gymnázia (Maťo Hrmo, Miška Marčeková, Hanka Kluvancová, Svetlanka Rampašeková, Kubo Poljovka,...) a Katka Marčeková, bývalá študentka našej školy, je jedným z hlavných organizátorov festivalu.
Tento projekt je súčasťou grantovej výzvy nadácie VÚB. Formou verejného hlasovania sa rozhoduje o tom, ktorý z vybraných projektov získa 10 000€.
Touto cestou by sme Vás chceli poprosiť o podporu v hlasovaní - nezaberie Vám to ani 30 sekúnd a nám to veľmi pomôže. Ďakujeme!