Logo

logo gpnr top

Logo phone

gpnr logo phone

Search

webmail_link

SLIDESHOW - SLIDER

El. Žiacka knižla

el ziacka

Aktuálny jedálny lístok

jedalny listok

Aktuálny rozvrh hodín

rozvrh

Bilingválna sekcia

bilingvalna sekcia

Letné prázdniny (1. júl 2019 - 31. august 2019)

letne prazdniny2019

Novinky

 

Podporte svojím hlasom P-mat

TrnavaSaVzdelavaNezisková organizácia P-mat, ktorá dlhodobo pracuje na popularizácií prírodných vied a rozvíjaní nadaných žiakov, pripravuje nový projekt - vzdelávací festival, na ktorom sa široká verejnosť stretne s odborníkmi z mnohých oblastí a každý účastník si domov odnesie niečo, čo mu už nikto nevezme - novú vedomosť, skúsenosť, zážitok. Pre prvý ročník festivalu si vybrali mesto Trnava, ale veria, že sa im ho časom podarí rozšíriť aj do ďalších miest.
V organizácii P-mat aktívne pôsobia súčasní aj bývalí študenti párovského gymnázia (Maťo Hrmo, Miška Marčeková, Hanka Kluvancová, Svetlanka Rampašeková, Kubo Poljovka,...) a Katka Marčeková, bývalá študentka našej školy, je jedným z hlavných organizátorov festivalu.
Tento projekt je súčasťou grantovej výzvy nadácie VÚB. Formou verejného hlasovania sa rozhoduje o tom, ktorý z vybraných projektov získa 10 000€.
Touto cestou by sme Vás chceli poprosiť o podporu v hlasovaní - nezaberie Vám to ani 30 sekúnd a nám to veľmi pomôže. Ďakujeme!