Náboj Junior

Náboj Junior je medzinárodná matematicko-fyzikálna súťaž pre štvorčlenné tímy žiakov druhého stupňa základnej školy. V tomto školskom roku sa súťaž uskutočnila 23. novembra 2018.

Naše 4 tímy zostavené zo žiakov tercie a kvarty boli veľmi úspešné. Tu je ich poradie vrámci okresu Nitra:
1. miesto: Filip Horváth (9), Jakub Konc (9), Adam Lopúch (9), Matúš Tóth (9)
3. miesto: Eunika Bebjaková (9), Lenka Bezáková (9), Matej Bystrický (9), Andrea Gábrišová (9)

4. miesto: Šimon Tóth (8), Martin Drlík (8), Ema Gabriela Jantošková (8), Matúš Královič (8)
9. miesto: Pavol Dávid (8), Pavol Mrázik (8), Adam Mika (8), Samuel Tomka (8)

V medzinárodnom rebríčku sa naše najúspešnejšie družstvo umiestnilo na 38. mieste v konkurencii 987 tímov zo Slovenska, Česka a Poľska. BLAHOŽELÁME!
Kompletné výsledky

scan0206 scan0206