Aktivity

WinterClassic Cup vo futsale

futsal 2V našej školskej telocvični sa uskutočnil už 2. ročník WinterClassic Cupu vo futsale. 16 tried si porovnalo sily o titul najlepších futsalistov školy. Tretie miesto obsadili maturanti zo IV.A. Vo finále na seba narazili III.C a II.B a po dramatickom zápase sa tešili druháci. Fantastickým výkonom sa prezentoval Ondrej Spišák z majstrovského družstva, ktorý získal aj titul kráľa strelcov za 13 nastrieľaných gólov. O tom, že druháci definitívne ovládli tento ročník svedčí aj to, že spolužiaci majstrov si domov odniesli cenu pre najlepších fanúšikov. Teda až na superfinále proti učiteľom :-)

Všetkým zúčastneným gratulujeme a tešíme sa na fantastické zápasy znova o rok!
Pozrite si niekoľko fotografií

Majstrovstvá okresu v korfbale

korfbal perexDňa 9. decembra 2019 sa žiaci a žiačky z III.OG a IV.OG (Benjamin Hačko, Martin Drlík, Oliver Rác, Zoja Rampašeková, Oliver Bíro, Michaela Sklenková, Natália Plesníková, Emma Baková, Barbora Banyiová) zúčastnili školských majstrovstiev okresu Nitra v korfbale ZŠ.
Všetkým žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy.

Jóga maratón

joga perexDňa 10. decembra 2019 sa na našej škole konal Joga maratón. Zúčastnili sa ho nasledovné študentky a študent: Martina Maťová, Monika Hajdáková, Nina Gaťárová, Hana Sabová (VI.C), Natália Ondrejková, Lili Lopošová (IV.B) Barbora Masarčová (III.D), Adriana Palenčíková (III.OG), Adela Hromcová, Andrea Gábrišová, Eunika Bebjaková (V.OG), Sára Šlosárová, Lenka Paduchová, Sára Jagerová, Nina Adamčíková, Simona Galková, Bibiana Ševčíková, Michaela Mareková, Ema Kováčová, Christian Bóri, Ema Lea Galovičová, Bibiana Kováčová (I.D), Zoja Rampašeková, Ela Farkašová (IV.OG), Dominika Vilkovičová (IV.A).

V joge sa nedá jednoznačne určiť, kto je víťazom, pretože ide skôr o prekonávanie samého seba než o súperenie. Preto sú víťazmi všetci. Dúfam, že si všetci odniesli veľa pozitívnej energie a o rok sa vidíme opäť. Namaste :-)

"Vianočné 50-ky" - video

vianocne50 obr videoMilí študenti a rodičia,

v našej videogalérii sme zverejnili video z plaveckej súťaže "Vianočné 50-ky", ktorá sa konala na pomoc obetiam zemetrasenia v Taliansku. Vysvetlili sme v ňom zámer akcie (pomoc ľuďom z postihnutej oblasti) v ich rodnom talianskom jazyku. Študent Filippo Marin z III.E pripravil a nahral text v taliančine a video, ako aj už skôr uverejnené fotografie z akcie pripravil študent Jozef Dóczy zo IV.C, za čo im srdečne ďakujeme!
zbierka gp pomoc talianskuTaktiež pripájame k nahliadnutiu potvrdenie z banky zo dňa 21.decembra 2016 o zaslaní finančnej pomoci vo výške 500 € Mestskému úradu v meste Norcia.

Ešte raz touto cestou ďakujeme všetkým rodičom a študentom, ktorí podporili účasťou alebo finančnou pomocou túto peknú a ľudsky hodnotnú aktivitu!

Vianočný futsalový turnaj

DSC 0425Dňa 22. decembra 2016 sa na našej škole uskutočnil Vianočný futsalový turnaj medzi študentami 1. až 4 ročníka (SŠ) a V. až VII. ročníka (OG). Víťazom sa stali hráči teamu Gerencser (VI. OG). Blahoželáme!
V závere turnaja prebehol aj exhibičný zápas medzi víťazom a kabinetom TSV. Opäť raz sa tešili učitelia, takže sa zase žiakov opäť pýtajú: „Kto nás porazí?“ :)

Ak má niekto záujem o komplet galériu fotiek (cez 900 snímkov = minimálne 7GB USB klúč) - kontaktujte p. u. Fusku.

Vianočný jóga maratón

Dňa 22. decembra 2016 sa na našej škole v malej telocvični uskutočnil Vianočný jóga maratón. Prihlásilo sa až 30 študentov, i keď počet miest bol obmedzený. Prihlásené boli dievčatá aj chlapci z tried I.A, I.B, I.C, I.D, V.OG, II.C, III.A, III.B, VII.OG, IV.E, IV.B, IV.D. Cvičilo sa v rozsahu troch hodín s krátkymi prestávkami v oblasti Power jogy, Stretchjogy a Bodyforming jogy.
Vybrať výhercov spomedzi zúčastnených bolo veľmi náročné, pretože všetci boli skvelí. Cvičenie jógy je špecifické, pretože to nie je len o samotnom podávaní výkonov, ale aj o formovaní tela i duše.
Nakoniec sme sa rozhodli odmeniť až 10 súťažiacich.
Odmenu si odniesli: Nina Záhorská (VII.OG), Denisa Svitačová (II.C), Viktória Formelová (IV.E), Kristína Bednárová (IV.B), Tereza Jarábeková (IV.B) a sladkú odmenu si odniesli: Andrea Hugyivárová (III.B), Nataša Elkrief (IV.E), Viktória Jakubičková (IV.E), Tatiana Matejková (V.OG), Martina Maťová (I.C).
Veľká vďaka patrí spoluorganizátorkám, p. p. Šlosárovej a p. p. Adamíkovej. A, samozrejme, všetkým súťažiacim. Na skvelú atmosféru, ktorá vládla počas celého priebehu maratónu, sa tešíme i na budúci rok :)

joga maraton 2016 joga maraton 2016 joga maraton 2016

Párovská BENCH súťaž

benchDňa 22. decembra 2023 sa u nás v malej telocvični konala BENCH súťaž, v ktorej sa vyhodnocovalo, koľkokrát zdvihne súťažiaci svoju vlastnú váhu (rsp. podiel váhy na činke a telesnej váhy).

Vyhodnotenie

Kategória ženy
1. miesto: Martina Gánovská (4.C) 0,85x svojej váhy - 55 kg
2. miesto: Karolína Renáta Šumerajová (5.D) 0,72x svojej váhy - 40 kg
3. miesto: Ivana Juhásová (3.D) ani jeden pokus nebol platný

Kategória muži
1. miesto: Martin Szombath (4.C) 1,57x svojej váhy - 140 kg
2. miesto: Martin Števko (2.C) 1,16x svojej váhy - 95 kg
3. miesto: Samuel Dunay (2.C) 1,152x svojej váhy - 75 kg
4. miesto: Karol Billík (6.OG) 1,1515x svojej váhy - 95 kg
5. miesto: Tomáš Červeňanský (2.B) 1,03x svojej váhy - 110 kg
6. miesto: Jakub Fuska (2.C) 1,01x svojej váhy - 70 kg
7. miesto: Leonard Hochel (2.B) 1,004x svojej váhy - 70 kg
8. miesto: Martin Mezei (4.C) 0,9x svojej váhy - 90 kg
9. miesto: Alexander Rajtár (2.C) 0,87x svojej váhy - 90 kg

Pozrite si niekoľko fotografií

Vianočné akcie

turnaj

joga maraton

"Vianočné päťdesiatky" - vyhodnotenie

Milí študenti a rodičia!

Blahoželáme všetkým účastníkom Vianočného sponzorovaného plávania, pretože ukázali nielen svoje plavecké umenie, ale aj veľké srdce a schopnosť pomáhať ľuďom v núdzi. Plávania sa zúčastnilo 120 študentov a naplávali spolu 46 400 m.

Touto cestou ďakujeme všetkým sponzorom (teda hlavne rodičom plavcov), za príspevky ktoré poskytli svojim deťom. Sponzorovanie je otvorené do 20. decembra 2016, potom bude vyzbieraná suma posielaná do Talianska.

plavecka sutaz vianocne50

Výsledky v jednotlivých kategóriách na prvých troch miestach:

Plavecká súťaž

plavecka sutaz kamilasponzorovane plavanie