Úspechy

Jazykový kvet - CELOŠTÁTNE KOLO

jazyk kvet ckSrdečne gratulujeme nášmu študentovi Matúšovi Šintálovi zo IV.C, ktorý v tomto roku už po druhýkrát zožal úspech v súťaži Jazykový kvet, konkrétne v písaní poviedok v cudzom jazyku. So svojou poviedkou v ruskom jazyku sa umiestnil na 1. mieste v celoštátnom kole
Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

Víťazstvo v medzinárodnom kole

sintal diplomsintal fotoV máji 2023 sa konalo medzinárodné kolo poviedkovej súťaže ŤUKNI, na ktorej náš šikovný študent Matúš Šintál (III.C) vyhral nádherné 1. miesto v kategórii ruský jazyk - stredné školy. K obrovskému úspechu gratulujeme a prajeme ďalšie úspechy v písaní!

Víťazstvo v celoslovenskom kole

matussintalNáš študent Matúš Šintál z III.C sa stal víťazom celoslovenského kola v akreditovanej jazykovo-umeleckej súťaži Jazykový kvet so svojou poviedkou napísanou v ruskom jazyku. Matúšovi srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov v jeho literárnej tvorbe!

Úspech v súťaži Jazykový kvet

Jazykový kvet je jazykovo-umelecká akreditovaná súťaž pre deti a mládež v prednese, dramatizácii a poviedkovej tvorbe v rôznych jazykoch.
Náš študent Matúš Šintál z III.C sa zapojil do súťaže v rámci poviedkovej tvorby a jeho poviedka napísaná v ruskom jazyku postupuje do celoštátneho kola.
Matúšovi srdečne blahoželáme a držíme palce!

Olympiáda z RUJ - celoštátne kolo

Náš študent Andriy Bobynets zo IV.E sa v celoštátnom kole Olympiády z ruského jazyka umiestnil na 5. mieste.
Srdečne blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy!