Matematická olympiáda - krajské kolo

Žiaci našej školy dosiahli výborné výsledky v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A, ktoré sa uskutočnilo 15. januára 2019.

Matej Hrmo z VIII.OG sa stal víťazom krajského kola a na 2. mieste skončila Michaela Marčeková z VIII.OG.
Na spoločnom 4. - 5. mieste sa umiestnil Matúš Zubčák (VIII.OG) a na 7.- 10. mieste skončila Svetlana Rampašeková zo VII.OG.

Ďalšími riešiteľmi boli František Stupka (VII.OG) – 11. miesto, Ema Barusová (IV.B) – 16. miesto a Šimon Szombay (VII.OG) 29. miesto.
Všetkým účastníkom súťaže ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu školy.
Kompletné výsledky